logo

Winietki w postaci plastrów drewna? Czemu nie!

Zbliża się wasz ślub? Chcecie aby to wydarzenie pozostało nie tylko w waszej pamięci, ale także we wspomnieniach waszych gości na długo? Żeby tak się stało należy dopilnować każdego szczegółu i poświęcić sporo czasu na wybieranie dodatków, które nadadzą charakteru całej uroczystości.

Dodatkiem, którego nie powinno zabraknąć na żadnym weselu są winietki. Pełnią one nie tyle funkcję ozdobną, co organizacyjną. Dzięki nim Młoda Para może uniknąć rodzinnych konfliktów wynikających z niewłaściwego usadzenia się gości, a także ogólnego bałaganu, który panuje podczas wybierania miejsc. Winietki sprawią, że każdy od początku będzie wiedział gdzie ma zasiąść. Mogą one być także wspaniałą ozdobą weselnych stołów.

Winietki_weselne  Winietki_weselne_2  Winietki_weselne_3

Aby winietki nie tylko były „stróżami porządku”, ale także pięknymi dekoracjami warto postawić na takie, które wyróżnią się ciekawą estetyką i oryginalnością. O niepowtarzalności z pewnością możemy mówić w przypadku winietek w postaci plastra drewna. Każdy plaster jest bowiem nieco inny, dzięki czemu każdy gość może poczuć się wyjątkowo. Tego typu dekoracje są przyjmowane z dużym entuzjazmem i z chęcią zabierane przez gości do domów. Mogą tam służyć jako ozdoby lub pełnić rolę podkładek pod kubki czy świeczki. Drewniane winietki pasują nie tylko do wesel w stylu vintage. Świetnie sprawdzą się również na przyjęciach urządzonych nowocześnie i minimalistycznie.

Winietki charakteryzują się nie tylko oryginalną estetyką, ale również solidnym i dokładnym wykonaniem. Obie strony są wyszlifowane i starannie wykończone. Średnica takiej winietki to 8 – 10 cm., natomiast grubość wynosi 1 cm. Na drewnianych winietkach istnieje możliwość wygrawerowania bądź wypalenia dowolnego wzoru lub napisu. Drewno świetnie komponuje się z bielą, którą zwykle możemy spotkać na weselnych stołach. Dodatki z tego tworzywa znajdą swoje zastosowanie zarówno na rustykalnych, nowoczesnych oraz plenerowych przyjęciach. Winietki są absolutnie niezbędne i wcale nie muszą być nudne. Wystarczy postawić na drewno!

Winietki weselne

NAZWA PRODUKTU SPECYFIKACJA ZDJĘCIA
Model 1 Średnica: 9-10 cm
Grubość: 1 cm
Szlifowana z obu stron
Grawer z jednej strony
Czcionka: do wyboru (można dowolne krzyżować grafikę z czcionką)
Grafika: do wyboru (można dowolne krzyżować grafikę z czcionką)
Drewno brzozowe

Aby zamówić winietki weselne, przejdź do naszego sklepu i złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami telefonicznie albo za pośrednictwem formularza kontaktowego.