Plastry, które wytwarzamy mają bardzo wiele zastosowań. Dzięki uprzejmości naszych klientów, poniżej przedstawimy niektóre z nich. Równocześnie niezmiernie się cieszymy, iż często wysyłacie do nas zdjęcia swoich aranżacji, realizacji – napawa nas to niezmierzoną satysfakcją i motywuje do dalszej pracy nad poszerzeniem oferty.
Rustykalne wesele Ani i Dawida
Na wesele Ani i Dawida mieliśmy przyjemność dostarczyć plastry drewna brzozowego na stoły weselne oraz podstawkę pod tort. Całość świetnie komponowała się z przygotowanymi kwiatami oraz salą mającą bardzo wiele elementów dekoracyjnych z drewna. Niezmiernie cieszymy się, iż coraz więcej par decyduje się na sielski wystrój sali weselnej.
Patery do tortów
Dla firmy Pestka Catering mieliśmy przyjemność przygotować patery w postaci plastrów drewna brzozowego z wygrawerowanym laserowo logotypem.
Kolejna 5-poziomowa patera na uroczystość weselną
Tym razem patera została wykonana na metalowym stelażu celem stabilizacji całej konstrukcji. Efekty oceńcie sami.
Wesele Oksany i Wojtka
W tym pięknym dniu „młodzi” zdecydowali się ubogacić wystrój sali rustykalnymi elementami. Cieszymy się ich szczęściem i życzymy wszelkiej pomyślności oraz wsparcia ze strony najbliższych na nowej drodze życia.
Stolik z pnia/plastra drewna
Pan Łukasz postanowił sprawić żonie prezent w postaci nowego stolika kawowego. Blat stanowi wysuszony i wyszlifowany plaster drewna topolowego o średnicy 60 – 70 cm oraz grubości 10 cm. Efekty oceńcie sami.
Plastry drewna na ścianie
Jedna z naszych klientek ma dość nietypową pasję – zbieranie kubków. Plastry drewna posłużymy tam razem jako cześć ekspozycji jej wspaniałej kolekcji.
Medale z plastrów drewna
18 października 2015 roku w miejscowości Żary odbył się 1 cross górski po zielonym lesie. Na uczestników biegu czekały wygrawerowane medale pamiątkowe w postaci … plastrów drewna. Wszystkim uczestnikom gratulujemy walki i życzymy dalszych sukcesów.
Podstawka pod tort z plastra drewna brzozowego
A tak prezentował się tort uświetniający uroczystość weselną Pani Agnieszki. Trzeba przyznać, iż dekoracja wygląda niesamowicie.
Stolik z pnia drewna
Po raz kolejny mieliśmy przyjemność dostarczyć stolik z pnia drewna brzozowego. Tym razem jednak koncepcja była nieco inna. Postawiliśmy na pełną naturalność. Wyróżniającym się elementem jest na pewno natomiast blat stolika, gdzie wypaliliśmy logotyp naszego klienta. Mamy nadzieję, iż stolik będzie spełniał przez długi czas swoje funkcje wystawowe.
Zakład Piekarniczy Omar
Plastry posłużyły jako elementy dekoracji stoiska na targach branży spożywczej ANUGA 2015 w Kolonii.
Mirabell mandala art
A takie obrazy z naszych plasterków tworzy Pani Martyna.
Plastry w rymarstwie
Pan Andrzej wykorzystuje plastry w pracach rymarskich:
Wykonuję drobna galanterię skórzaną i pochwy do wykonanych własnoręcznie noży. Plastry wykorzystuję jako podstawki do wykonywania otworów w skórze pod szew. Prozaiczna sprawa ale są bardzo przydatne. Otwory wykonuje się specjalnym dłutem z wieloma ostrzami o odpowiedniej podziałce. Na podkładce drewnianej umieszcza się skórę (twardą) o grubości przynajmniej 4 mm, na niej właściwą skórę bedącą wyrobem, a i tak dłuto przebija grubą skórę i wchodzi w drewno. Plaster jest pod tym względem bardzo dobry ze względu na ułożenie słoi.
Malowanie na plastrach drewna
W ramach festiwalu Kids Love Design 2016 w Szczecinie oraz Policach odbyłyby się warsztaty „Na pniu malowane” pod kierownictwem Pani Pauliny Skarżyńskiej. Mieliśmy przyjemność dostarczyć plastry drewna brzozowego, które dzięki kreatywnym zabiegom uczestników warsztatów zyskały „nowe życie”.
Rzeźbiony zegar z plastra drewna
Pan Tomasz po godzinach zajmuje się tworzeniem unikatowych rzeźbionych zegarów drewnianych wykonanych na plastrach drewna jesionowego i orzechowego. Taka praca wymaga od twórcy wiele cierpliwości, efekty oceńcie jednak sami.