logo

Drewniane numery na stół weselny, czyli przyjęcie z motywem lasu

Pieczołowicie przygotowywane przez miesiące, dopięte na ostatni guzik – wymarzone wesele powinno być bajkowe oraz idealne w każdym calu. Dążenie do perfekcji sprawia, że zaplanowanie wszystkich zabaw, dekoracji oraz aranżacji wnętrza przysparza wiele znaków zapytania – czy goście będą zadowoleni? Czy uda się uniknąć animozji rodzinnych oraz czy wszyscy będą się dobrze bawić? Odpowiednia organizacja przestrzeni oraz usadzenia gości jest kluczowa dla tych dylematów, szczególnie gdy ciocia ze strony ojca jest skłócona z daleką kuzynką, a wujek nie przepada za szwagrem. Dla uniknięcia chaosu niezbędne staje się trio w postaci winietek, numerków na stoły weselne oraz tablicy informacyjnej wraz z nazwiskami wszystkich zaproszonych. Choć mogą wydawać się dodatkowymi drobiazgami, to w praktyce ułatwiają poruszanie się po sali weselnej, a także stoją na straży harmonii oraz dobrej atmosfery wśród wszystkich gości. Szczególnie, gdy zaskakują swoją formą oraz wyjątkowym wyglądem, tak jak numerki na stoły weselne wykonane z drewna.

Numerki na stoły

Drewno we wnętrzu – wesele w stylu rustykalnym

Dekoracje na wesele powinny współgrać z motywem przewodnim całego przyjęcia oraz korespondować ze sobą nawzajem. Drewniane ozdoby, takie jak numery na stoły doskonale wpisują się w styl rustykalny. Wespół ze świecznikami brzozowymi oraz tacami z plastrów drewna wprowadzają subtelną elegancję i magiczną atmosferę. Pozwalają na lekkie przełamanie konwencji oraz przytłaczającego przepychu, na jego miejsce proponując oryginalny minimalizm i naturalność. Zimą najlepiej zaprezentują się z szyszkami oraz gałęziami drzew iglastych, jesienią z dorodną jarzębiną oraz złotymi liśćmi, wiosną z pierwszymi zielonymi roślinami, a latem z barwnymi kwiatami wprost z łąki. W ciepłe dni numerki na stoły weselne można wykorzystać w plenerze i wykreować własny romantyczny, tajemniczy ogród, w którym przy ponumerowanych stołach zasiądą goście lub stworzyć bardzo sielską atmosferę, która pozwoli poczuć się jak na szykownym pikniku w lesie. Gdy jednak chłód daje się we znaki, takie ślubne dekoracje można spokojnie połączyć z bielą obrusów oraz akcentami w kolorze butelkowej zieleni.

Numerki-na-stoły-2

Spersonalizowane dekoracje

Siłą naturalnych materiałów jest to, że są jedyne w swoim rodzaju. Nawet plastry cięte z tego samego pnia mają nieco inną fakturę, układ słojów oraz kory. Numery na stoły weselne powstają ze szlachetnego drewna brzozowego oraz sosnowego, które poddawane jest procesowi frezowania i szlifowania dla uzyskania oczekiwanej formy. Jeszcze więcej możliwości daje samo nałożenie numeru na kawałek drewna. W zależności od charakteru wesela oraz oczekiwań nowożeńców cyfry mogą zostać wygrawerowane, namalowane, wycięte, wypalone lub narysowane kredą na tablicowej farbie. Więcej zieleni do wnętrza mogą wprowadzić numery na stoły wykonane z mchu dekoracyjnego, a powiew świeżości – zastępujące je znaki, symbole, obrazki lub napisy. Wszak stoły mogą również być określone nazwami państw, kontynentów, a nawet słów kojarzących się z młodą parą. Drewniane dekoracje dają olbrzymie możliwości kreowania przestrzeni.

Dane techniczne: numerki z drewna brzozowego mogą mieć średnice o długości 10 – 13 cm, a wykonane z drewna sosnowego – 15 – 18 cm. Istnieje możliwość dopasowania ich wielkości do potrzeb.
Numery na stoły

Aby zamówić numerki na stoły przejdź do naszego sklepu. Możesz się również skontaktować z nami mailowo lub telefonicznie (zakładka kontakt).