logo

Gałązki brzozy – ozdoba idealna na każde wesele

Czy możemy wyobrazić sobie wesele bez dekoracji? Możemy, ale po co? Przyjęcie weselne bez ozdób byłoby smutne i bezbarwne. Ślub to wyjątkowe wydarzenie, które wymaga szczególnej oprawy. Nic dziwnego, że Pary Młode zajmują się jego przygotowaniem z kilku, a nawet kilkunastomiesięcznym wyprzedzeniem. W końcu każdy detal powinien prezentować się perfekcyjnie, zarówno w rzeczywistości jak i na zdjęciach, które tak chętnie ogląda się kilka lat po ślubie.

Wesele nie może odbyć się bez Państwa Młodych i bez… kwiatów. Gałązki brzozowe to oryginalne i piękne rozwiązanie na tego typu przyjęcie. Można je dowolnie przyozdobić, dodając do nich barwne kwiaty i układając w bukiety. Gałązki mogą występować także w swojej naturalnej postaci i kolorze lub być pobarwione. Jeśli na weselu występuje jeden kolor przewodni można wybrać kwiaty właśnie tej barwy i dołączyć do gałązek brzozowych. Istnieje możliwość stworzenia z nich różnorodnych kompozycji oraz bardziej i mniej barwnych dekorcji.

Gałązki_1  Gałązki_2  Gałązki_3

Gałązki brzozowe pasują do wielu stylów, dzięki czemu nie musimy martwić się, że podczas naszego wesela nie będą dobrze komponować się z resztą dekoracji. Będą świetnie dopełniać wesela w stylu rustykalnym. Jednak znajdą swoje zastosowanie również podczas bardziej nowoczesnych przyjęć lub tych urządzanych na świeżym powietrzu. Możemy podwiesić je pod sufitem na Sali weselnej, włożyć do wazonów lub przyozdobić nimi krzesła. Istnieje wiele sposobów na ich wykorzystanie oraz możliwości wyglądu takich gałązek.

Perfekcyjne wesele wymaga perfekcyjnych dekoracji. Bez wątpienia należą do nich te wykonane z naturalnych tworzyw, takich jak gałązki brzozowe. Nadają one przyjęciom nieco rustykalnego klimatu i pięknie komponują się z kolorowymi kwiatami. Dają wiele możliwości pod względem ich formowania i umieszczania. To uniwersalny, piękny i naturalny dodatek, który z pewnością warto mieć na swoim przyjęciu weselnym. W końcu to wydarzenie przeżywamy tylko raz w życiu. Powinno więc być wyjątkowe i niezapomniane.

Gałązki_brzozy_1  Gałązki_brzozy_2  Gałezie brzozy jako dekoracja na stołach.  Dekoracji brzozowe

Aby zamówić gałązki brzozy przejdź do działu kontakt i skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.