logo

Medale drewniane, czyli nagroda z duszą

Czasami jeden gest oznacza więcej niż tysiąc słów. Zamknięty w drewnie wyraz uznania, podziękowania lub gratulacji staje się pamiątką na długie lata, którą potem wspomina się z uśmiechem na twarzy i rozrzewnieniem. Bo kto nie lubi wracać myślami do sukcesów sportowych, wspólnych romantycznych rocznic czy choćby swoich osiągnięć naukowych? Kawałki metalu nie mają w sobie tak dużego potencjału, dlatego wyjątkowym podarunkiem stają się medale drewniane. Nagrody z duszą. Z całkowicie naturalnego materiału.

W zdrowym ciele zdrowy duch

Maratończycy i uczestnicy zawodów sportowych, którzy często biorą w nich udział, mogą poszczycić się sporą kolekcją niemal identycznych medali, różniących się jedynie logotypem. Dumnie prezentują się na półce czy w gablocie, jednak zlewają się w jedno. W takim towarzystwie medal drewniany będzie prawdziwą perełką, zwłaszcza jeśli zyska nietypowego kształtu czy bardziej spersonalizowanego grawera. Jeszcze oryginalniejszy staje się po nałożeniu barw, wycięciu dekoracyjnych elementów oraz zawieszeniu na eleganckiej, bądź sznurkowej wstążce. Wszak innej oprawy wymaga bieg leśników, dla których przyroda jest najważniejsza, innej zawody dla pełnych energii i pasji dzieci, a jeszcze odmiennej profesjonalna rywalizacja na cel charytatywny, dla wybranej grupy zawodowej lub biznesu.

Medal-drewniany

Spersonalizowane medale z drewna czyli sentymentalna pamiątka

Czas odmierza się interwałami, umiejscawiając na osi czasu wyjątkowe chwile oraz piękne wspomnienia, które powracają ze zdwojoną siłą. Skoro rodzice dbają o swoje dzieci przez całe życie, poświęcając im wolny czas, ucząc fascynacji światem, to czemu nie podziękować im medalem drewnianym o znamionach dekoracji hand-made? Jest bardziej trwały i solidny niż ręcznie wykonana kartka, a mimo to, jest równie wyjątkowy. Może na nim znaleźć się cytat z ulubionej książki, proste słowa wdzięczności czy wypalony obrazek wedle autorskiego pomysłu. Drewno to bardziej plastyczny materiał, który dzięki wprawnej ręce może stać się małym dziełem sztuki idealnym na urodziny, rodzinną okazję czy pożegnanie z przyjaciółmi. Piąta rocznica ślubu, nazywana drewnianą, okraszona subtelnym i romantycznym medalem z drewna stanie się niepowtarzalna. Druga połówka lubi czuć się kochana oraz doceniana niezależnie od upływu lat. Przy pielęgnowaniu związku nawet 30-letnie małżeństwo może czuć się jak nowożeńcy. A drewniana pamiątka będzie o tym dodatkowo przypominała, uruchamiając w głowie kalejdoskop wydarzeń, wspólnie spędzonych chwil. Samo „dziękuję” to niekiedy za mało, proste słowo wypowiedziane bez zastanowienia. W ramach wdzięczności dla wytrwałych i nieocenionych świadków na ślubie czy dla zdolnego przyjaciela, który odchodzi z pracy, także można podarować medal drewniany w autorskiej i spersonalizowanej formie.

Medaldrewniany_2

Dane techniczne: średnica medali oscyluje między 8 a 11 cm, a ich grubość to 1 cm. Wykonane są one z plasterków drewna brzozowego. Grawer naniesioną jest za pomocą maszyn CNC.

Aby zamówić medale z plastrów drewna przejdź do działu kontakt i skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.