Chat with us, powered by LiveChat
logo

Wyjść poza schematy. Drewniane pudełko na obrączki

Elegancko prezentujący się na palcu symbol związku oraz uczucia. Na głębszej płaszczyźnie obrączka to jednak wyraz wiecznie trwającej, nieskończonej miłości, która wzrasta z każdym dniem i nie ma sobie równych. Przy wielomiesięcznych przygotowaniach do ślubu, dbałości o najdrobniejszy element nie wypada, by obrączka nie miała specjalnej oprawy. Szczególnie, gdy oczy wszystkich zaproszonych gości zwrócone są na młodą parę, bacznie śledzą każdy ruch, obserwują i ronią łzy wzruszenia w momencie przysięgi małżeńskiej. Licujące z całością oprawy ślubnej i motywem przewodnim pudełko na obrączki jest tutaj niezbędne dla zachowania harmonii, spójności wizualnej oraz wprowadzenia funkcjonalności.

Oryginalność i elegancja

Organizacja ślubu i wesela to wieloetapowy i złożony proces, w którym jedną z naczelnych ról spełnia motyw przewodni lub kolorystyczny. Nawet najdrobniejsze elementy, takie jak drewniane pudełko na obrączki muszą być spójne z całością koncepcji. Nastąpi zgrzyt, gdy na wystawnym przyjęciu glamour wystąpi surowo ciosany pojemnik, ale też odwrotnie – gdy na w klimacie retro, rustykalnym czy minimalistycznym zagości wykładana błyszczącym materiałem poduszka. Kluczem jest więc zgodność wszystkich dekoracji. Uniwersalnym, naturalnym i eleganckim materiałem na pudełko na obrączki jest dobrze wyprawione oraz przygotowane drewno, najlepiej o jasnym odcieniu i o ciekawej fakturze. Wystarczy ozdobić je sznurkiem konopnym i połączyć z akcentem roślinnym wprost z łąki lub z kwiaciarni. Wrażenia wizyty w lesie oraz naturalnego gniazdka, które może być rozumiane metaforycznie, jako gniazdo dla wzrastającej miłości, nada mech dekoracyjny oraz świeże kwiaty. Drewniane pudełka na obrączki są od początku do końca spersonalizowane – mogą przybrać formę plastra drewna, owalu czy serca, a ich ozdobą staną się wygrawerowane imiona zakochanych, wycięte motywy glamour czy kaligraficzne napisy. Bardziej eleganckiego wyglądu, idealnego na szykowne śluby, nada im biała farba oraz autorski grawer.

Drewniane-pudelko-na-obraczki

Powstałe z potrzeby piękna i funkcjonalności pudełka na obrączki z drewna

Wydatki na akcesoria i dekoracje ślubne piętrzą się każdego dnia, dlatego ciekawym pomysłem jest wybór takiego drewnianego pudełka na obrączki, które w przyszłości może posłużyć jako pojemnik na biżuterię czy jako kuferek z pamiątkami z tego wyjątkowego dnia. W tej roli dobrze sprawdzą się modele z głębszym wycięciem o dowolnym kształcie czy te, które posiadają dodatkową klapkę lub uchwyty. Tym sposobem, pudełko nie tylko będzie korespondować z wyglądem księgi gości weselnych czy charakterem winietek, ale też stanie się wspólną skrytką miłosnych sekretów. Obrączki w drewnianej oprawie to prosty oraz niepowtarzalny sposób na wyłamanie się ze schematów ślubnych oraz zaprezentowanie czegoś całkowicie świeżego.

Drewniane-pudelko-na-obraczki

Dane techniczne: wszystkie pudełka wykonywane są na zamówienie, zgodnie z wytycznymi oraz pomysłami. Przykładowe wymiary to: średnica 14 cm, wysokość 6 cm. Poszczególne modele powstają głównie z drewna brzozowego z korą.

Aby zamówić drewniane pudełko na obrączki przejdź do naszego sklepu. Możesz się również skontaktować z nami mailowo lub telefonicznie (zakładka kontakt).