logo

Wyjść poza schematy. Drewniane pudełko na obrączki

Elegancko prezentujący się na palcu symbol związku oraz uczucia. Na głębszej płaszczyźnie obrączka to jednak wyraz wiecznie trwającej, nieskończonej miłości, która wzrasta z każdym dniem i nie ma sobie równych. Przy wielomiesięcznych przygotowaniach do ślubu, dbałości o najdrobniejszy element nie wypada, by obrączka nie miała specjalnej oprawy. Szczególnie, gdy oczy wszystkich zaproszonych gości zwrócone są na młodą parę, bacznie śledzą każdy ruch, obserwują i ronią łzy wzruszenia w momencie przysięgi małżeńskiej. Licujące z całością oprawy ślubnej i motywem przewodnim pudełko na obrączki jest tutaj niezbędne dla zachowania harmonii, spójności wizualnej oraz wprowadzenia funkcjonalności.

Oryginalność i elegancja

Organizacja ślubu i wesela to wieloetapowy i złożony proces, w którym jedną z naczelnych ról spełnia motyw przewodni lub kolorystyczny. Nawet najdrobniejsze elementy, takie jak drewniane pudełko na obrączki muszą być spójne z całością koncepcji. Nastąpi zgrzyt, gdy na wystawnym przyjęciu glamour wystąpi surowo ciosany pojemnik, ale też odwrotnie – gdy na w klimacie retro, rustykalnym czy minimalistycznym zagości wykładana błyszczącym materiałem poduszka. Kluczem jest więc zgodność wszystkich dekoracji. Uniwersalnym, naturalnym i eleganckim materiałem na pudełko na obrączki jest dobrze wyprawione oraz przygotowane drewno, najlepiej o jasnym odcieniu i o ciekawej fakturze. Wystarczy ozdobić je sznurkiem konopnym i połączyć z akcentem roślinnym wprost z łąki lub z kwiaciarni. Wrażenia wizyty w lesie oraz naturalnego gniazdka, które może być rozumiane metaforycznie, jako gniazdo dla wzrastającej miłości, nada mech dekoracyjny oraz świeże kwiaty. Drewniane pudełka na obrączki są od początku do końca spersonalizowane – mogą przybrać formę plastra drewna, owalu czy serca, a ich ozdobą staną się wygrawerowane imiona zakochanych, wycięte motywy glamour czy kaligraficzne napisy. Bardziej eleganckiego wyglądu, idealnego na szykowne śluby, nada im biała farba oraz autorski grawer.

Drewniane-pudelko-na-obraczki

Powstałe z potrzeby piękna i funkcjonalności pudełka na obrączki z drewna

Wydatki na akcesoria i dekoracje ślubne piętrzą się każdego dnia, dlatego ciekawym pomysłem jest wybór takiego drewnianego pudełka na obrączki, które w przyszłości może posłużyć jako pojemnik na biżuterię czy jako kuferek z pamiątkami z tego wyjątkowego dnia. W tej roli dobrze sprawdzą się modele z głębszym wycięciem o dowolnym kształcie czy te, które posiadają dodatkową klapkę lub uchwyty. Tym sposobem, pudełko nie tylko będzie korespondować z wyglądem księgi gości weselnych czy charakterem winietek, ale też stanie się wspólną skrytką miłosnych sekretów. Obrączki w drewnianej oprawie to prosty oraz niepowtarzalny sposób na wyłamanie się ze schematów ślubnych oraz zaprezentowanie czegoś całkowicie świeżego.

Drewniane-pudelko-na-obraczki

Dane techniczne: wszystkie pudełka wykonywane są na zamówienie, zgodnie z wytycznymi oraz pomysłami. Przykładowe wymiary to: średnica 14 cm, wysokość 6 cm. Poszczególne modele powstają głównie z drewna brzozowego z korą.

Aby zamówić drewniane pudełko na obrączki przejdź do naszego sklepu. Możesz się również skontaktować z nami mailowo lub telefonicznie (zakładka kontakt).