logo

wesela
Medale drewniane
Stoliki z pnia
Inne

Plastry, które wytwarzamy mają bardzo wiele zastosowań. Dzięki uprzejmości naszych klientów, poniżej przedstawimy niektóre z nich. Równocześnie niezmiernie się cieszymy, iż często wysyłacie do nas zdjęcia swoich aranżacji, realizacji – napawa nas to niezmierzoną satysfakcją i motywuje do dalszej pracy nad poszerzeniem oferty.

Rustykalne wesele Ani i Dawida

Na wesele Ani i Dawida mieliśmy przyjemność dostarczyć plastry drewna brzozowego na stoły weselne oraz podstawkę pod tort. Całość świetnie komponowała się z przygotowanymi kwiatami oraz salą mającą bardzo wiele elementów dekoracyjnych z drewna. Niezmiernie cieszymy się, iż coraz więcej par decyduje się na sielski wystrój sali weselnej.

rustykalne-wesele-1 rustykalne-wesele-2 Rustykalne wesele Rustykalne wesele Rustykalne wesele

Patery do tortów

Dla firmy Pestka Catering mieliśmy przyjemność przygotować patery w postaci plastrów drewna brzozowego z wygrawerowanym laserowo logotypem.

patery-na-tort patery-do-tortu Patery-na-tort

Kolejna 5-poziomowa patera na uroczystość weselną

Tym razem patera została wykonana na metalowym stelażu celem stabilizacji całej konstrukcji. Efekty oceńcie sami.

Patera_5_poziomow Patera_5_poziomow_2 Patera_5_poziomow_3

Wesele Oksany i Wojtka

W tym pięknym dniu „młodzi” zdecydowali się ubogacić wystrój sali rustykalnymi elementami. Cieszymy się ich szczęściem i życzymy wszelkiej pomyślności oraz wsparcia ze strony najbliższych na nowej drodze życia.

Oksana_wojtek   Oksana_wojtek_1   Oksana_wojtek_2   Oksana_wojtek_3

Stolik z pnia/plastra drewna

Pan Łukasz postanowił sprawić żonie prezent w postaci nowego stolika kawowego. Blat stanowi wysuszony i wyszlifowany plaster drewna topolowego o średnicy 60 – 70 cm oraz grubości 10 cm. Efekty oceńcie sami.

Stolik z plastra drewna

Plastry drewna na ścianie

Jedna z naszych klientek ma dość nietypową pasję – zbieranie kubków. Plastry drewna posłużymy tam razem jako cześć ekspozycji jej wspaniałej kolekcji.

Plastry drewna na ścianie

Medale z plastrów drewna

18 października 2015 roku w miejscowości Żary odbył się 1 cross górski po zielonym lesie. Na uczestników biegu czekały wygrawerowane medale pamiątkowe w postaci … plastrów drewna. Wszystkim uczestnikom gratulujemy walki i życzymy dalszych sukcesów.

Medal z drewna   medal-plastry-drewna   Medal-z-plastra-drenwa

Podstawka pod tort z plastra drewna brzozowego

A tak prezentował się tort uświetniający uroczystość weselną Pani Agnieszki. Trzeba przyznać, iż dekoracja wygląda niesamowicie.

Podstawka pod tort Podstawka pod tort

Stolik z pnia drewna

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność dostarczyć stolik z pnia drewna brzozowego. Tym razem jednak koncepcja była nieco inna. Postawiliśmy na pełną naturalność. Wyróżniającym się elementem jest na pewno natomiast blat stolika, gdzie wypaliliśmy logotyp naszego klienta. Mamy nadzieję, iż stolik będzie spełniał przez długi czas swoje funkcje wystawowe.

stolik z pnia stolik z pnia

Zakład Piekarniczy Omar

Plastry posłużyły jako elementy dekoracji stoiska na targach branży spożywczej ANUGA 2015 w Kolonii.

Omar   Omar_1   Omar_2   Omar_3

Mirabell mandala art

A takie obrazy z naszych plasterków tworzy Pani Martyna.

mandala1   mandala2   mandala3   mandala4   mandala6

Plastry w rymarstwie

Pan Andrzej wykorzystuje plastry w pracach rymarskich:

Wykonuję drobna galanterię skórzaną i pochwy do wykonanych własnoręcznie noży. Plastry wykorzystuję jako podstawki do wykonywania otworów w skórze pod szew. Prozaiczna sprawa ale są bardzo przydatne. Otwory wykonuje się specjalnym dłutem z wieloma ostrzami o odpowiedniej podziałce. Na podkładce drewnianej umieszcza się skórę (twardą) o grubości przynajmniej 4 mm, na niej właściwą skórę bedącą wyrobem, a i tak dłuto przebija grubą skórę i wchodzi w drewno. Plaster jest pod tym względem bardzo dobry ze względu na ułożenie słoi.

Rymarstwo   Rymarstwo_1   Rymarstwo_2

Malowanie na plastrach drewna

W ramach festiwalu Kids Love Design 2016 w Szczecinie oraz Policach odbyłyby się warsztaty „Na pniu malowane” pod kierownictwem Pani Pauliny Skarżyńskiej. Mieliśmy przyjemność dostarczyć plastry drewna brzozowego, które dzięki kreatywnym zabiegom uczestników warsztatów zyskały „nowe życie”.

Malowanie na plastrach drewna Malowanie na plastrach drewna Malowanie na plastrach drewna Malowanie na plastrach drewna

Rzeźbiony zegar z plastra drewna

Pan Tomasz po godzinach zajmuje się tworzeniem unikatowych rzeźbionych zegarów drewnianych wykonanych na plastrach drewna jesionowego i orzechowego. Taka praca wymaga od twórcy wiele cierpliwości, efekty oceńcie jednak sami.

zegar-plaster-drewna zegar-plaster-drewna zegar-plaster-drewna