logo

Podstawka pod tort – najlepiej z plastra drewna

Ślub to szczególne wydarzenie, w którym wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik. Nie inaczej jest z weselem. Zabawę na nim powinni do końca życia zapamiętać nie tylko Państwo Młodzi, ale również ich goście. Niewielkie dodatki i detale są w stanie zupełnie odmienić przyjęcie od strony wizualnej.

Do tego typu dodatków należy podstawka pod weselny tort w postaci plastra drewna. Taki produkt świetnie pasuje do wesel urządzonych w stylu rustykalnym lub ślubów plenerowych. W dzisiejszych czasach do Polski zawitała moda na organizowanie przyjęć na świeżym powietrzu. Podstawka pod tort w postaci plastra drewna będzie świetnym dopełnieniem takiej imprezy. Przyda ona się nie tylko podczas wesela. Możemy ją wykorzystać podczas innych przyjęć, zarówno tych organizowanych w domu, jak i na dworze. Nie musi ona pełnić wyłącznie roli podstawki pod tort. To świetny sposób na rustykalną tacę czy podkładkę, która wpisze się w minimalistyczny styl kuchni lub salonu. Zakup takiego produktu na wesele nie jest więc wydatkiem wyłącznie na tą jedyną okazję.

Podstawka  Podstawka-pod-tort  Podkładka-pod-tort

Podkładka pod tort zrobiona jest z grubego plastra drewna, dzięki czemu charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Dodatkowym atutem tego produktu jest gruba kora, która otacza drewno, chroniąc je i będąc jego ozdobą. Wyszlifowano ją i zabezpieczono olejem tekowym, dzięki czemu może mieć kontakt z żywnością. Zamawiając taką podkładkę nie trzeba przejmować się tym, czy tort się na niej zmieści. Istnieje bowiem możliwość wyboru średnicy i grubości drewna.

Rustykalny ślub wymaga rustykalnych dodatków, a więc podkładka pod tort w postaci grubego plastra drewna będzie idealnym wyborem do tego typu uroczystości. Jednak sprawdzi się ona również na nowoczesnych przyjęcia. Pasuje do modnego w ostatnich latach minimalistycznego stylu. Jest ona także ekologicznym produktem, który przypadnie do gustu wszystkim obrońcom środowiska. Przy tym wygląda zjawiskowo i charakteryzuje się dużą uniwersalnością, dzięki czemu można wykorzystać ją również po weselu.

Rustykalna-podkładka-pod-tort  Podstawka-pod-tort-pieniek  Rustykalna-podstawka-pod-tort

Aby zamówić podstawkę pod tort przejdź do naszego sklepu. Możesz się również skontaktować z nami mailowo lub telefonicznie (zakładka kontakt).