logo

Ślub to ważny moment w życiu dwojga zakochanych osób. Nic dziwnego, że jego uwiecznienie jest nieodzownym elementem całej ceremonii. Jednym ze sposobów, dzięki któremu wspomnienie o tym wydarzeniu może towarzyszyć małżonkom przez całe życie jest księga gości. Podpisy i życzenia weselników z pewnością będą czymś, co poprawi nastrój w zimowy wieczór i przywoła piękne wspomnienia.

Na rynku weselnych akcesoriów jest dziś wiele produktów, dlatego wybór jednego nigdy nie należy do najłatwiejszych. W obecnych czasach tradycyjne księgi gości odchodzą do lamusa. Młode pary coraz chętniej wybierają nietuzinkowe, oryginalne rozwiązania. Bez wątpienia do takich rozwiązań należy księga gości w postaci plastra drewna. Taka rustykalna księga będzie nie tylko świetnym sposobem na uwiecznienie życzeń weselnych gości, ale także ozdobą, która pięknie zaprezentuje się na półce. Produkt ten pasuje nie tylko do wesel w stylu rustykalnym. Nowoczesne ceremonie również można dopełnić takim dodatkiem. Możliwość wpisu w takiej księdze z pewnością przyciągnie więcej gości niż w przypadku klasycznych ksiąg. W końcu każdy weselnik będzie chciał przekonać się jak to jest pisać po plastrze drewna.

Księga_1  Księga_2

Księga gości w postaci plastra drewna nadaje się nie tylko do postawienia na półce, ale także zawieszenia na ścianie. Z tyłu zawiera zawieszkę, która to umożliwia. Dzięki temu jest ona niezwykle efektowną ozdobą. Drewno jest lakierowane, co sprawia że produkt wyróżnia się niezwykłą trwałością. Kupując taką księgę możemy mieć pewność, że przez lata będzie w dobrym stanie, nie pożółknie, ani nie straci kartek.  Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest to, że każdy plaster drewna jest unikalny. W czasach masowej produkcji raczej ciężko znaleźć księgę gości, która nie została kupiona przez kilkaset innych małżeństw. W tym przypadku nie musimy mieć obaw związanych z powtarzalnością. Księga gości w postaci plastra drewna do doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie trwałość i oryginalność.

Księga gości weselnychKsięga_gości_ślubnych

Aby zamówić księgę gości przejdź do naszego sklepu. Możesz się również skontaktować z nami mailowo lub telefonicznie (zakładka kontakt). Każdy przedmiot jest unikalny – w zależności od przewidywanej liczby gości proponujemy najwłaściwszy rozmiar lub ewentualnie przesyłamy zdjęcia poglądowe już gotowych produktów, które mamy w magazynie.