logo

Drewniane stojaczki na winietki

Każdy kto ma za sobą to ważne wydarzenie jakim jest ślub, wie jaki stres i przejęcie wiąże się z przygotowaniami do przyjęcia. Państwo Młodzi starają się zrobić wszystko, by każdy szczegół pasował do stylu uroczystości, a całe wesele pozostało na długo w pamięci gości.

Młoda Para ma do przygotowania wiele detali, o których łatwo zapomnieć w natłoku obowiązków: świeczniki, ozdoby krzeseł i stołów, czy winietki. To właśnie ten ostatni element jest ukłonem w stronę gości. Wesele bez winietek nie tylko wygląda mniej efektownie, ale może także wprowadzić dość spory bałagan podczas zajmowania miejsc. Jeśli już zdecydowaliśmy się na sposób usadzenia weselników i wybraliśmy idealne winietki należy zatroszczyć się także o stojaczki, które pozwolą je pięknie wyeksponować.

Model_1_a  Model_3  2

Świetnym rozwiązaniem w przypadku niemal każdego rodzaju winietek będą stojaczki w kształcie drewnianych pni. Taki dodatek idealnie pasuje do przyjęć urządzonych w stylu rustykalnym. Jeśli wesele odbywa się w plenerze winietki umieszczone na miniaturowych drewnianych pniach będą świetnym dopełnieniem stołów. Same stojaczki są zaprojektowane tak, by winietki stabilnie się w nich trzymały. W drewnie nacięty jest rowek, w którym można je zamieścić. Sam wygląd stojaczków zależy od upodobań. W sklepie znajduje się bowiem wiele ich modeli i każdy z pewnością znajdzie coś idealnego dla siebie. Tego typu podstawki idealnie komponują się z winietkami wykonanymi z papieru. Świetnie pasują do nich również te wykonane w starym, eleganckim stylu, np. z przydymionymi rogami i ozdobną czcionką.

Winietki to jeden z tych detali, o których lepiej nie zapominać. Ich odpowiednie wyeksponowanie jest niemal tak samo ważne jak prawidłowe posadzenie weselników. Winietki zamieszczone na małych drewnianych pniach będą prezentować się niezwykle oryginalnie i z pewnością staną się jedną z ozdób weselnego stołu. Wesela w stylu retro są ostatnimi czasy niezwykle modne, a przecież nic nie jest w stanie bardziej zmienić klimatu niż rustykalne, naturalne drewno.

Stojaczki pod winietki z naszej oferty

NAZWA PRODUKTU SPECYFIKACJA ZDJĘCIA
Model 1 wysokość: 2-3 cm
długość: 9 cm
głębokość rowka: 6 mm
szlifowany
drewno brzozowe
Model 2 wysokość: 4 cm
średnica: 4-5 cm
głębokość rowka: 6 mm
szlifowany
drewno brzozowe
Model 3 wysokość: 2 cm
średnica: 3-4 cm
głębokość rowka: 6 mm
szlifowany

Aby zamówić stojaczki przejdź do naszego sklepu. Możesz się również skontaktować z nami mailowo lub telefonicznie (zakładka kontakt).