logo

Drewniane litery i napisy 3D

Umieść w swoim otoczeniu dekoracyjne napisy z drewna lub ułóż własne słowa z pomocą drewnianych liter stojących. Postaw je na półce, parapecie czy komodzie albo zawieś na drzwiach lub ścianie, gdzie zbudują wyjątkowe inskrypcje, zdania i sentencje, które wprowadzą w osłupienie odwiedzających cię gości.

Przeglądając katalogi wnętrzarskie i strony internetowe z wyposażeniem wnętrz od kilku sezonów możemy zauważyć całkiem nowy trend – w asortymencie sklepów nieustająco dominują trójwymiarowe cyfry, litery, a nawet całe napisy wykonane z litego drewna. Co zaś istotniejsze, szybko stają się prawdziwym hitem! Nic dziwnego; łatwy sposób, w jaki odmieniają nawet najnudniejsze wnętrze, czyni je bardzo pożądanym dodatkiem, a szeroka dostępność krojów i materiałów wykonania ułatwia znalezienie odpowiedniego typu, tak by ozdoba korespondowała nie tylko ze stylem wnętrza, które ma uzupełniać, ale i temperamentem i duszą właściciela. Niewątpliwy sukces i stale utrzymującą się popularność potwierdza fakt, że wiele osób decyduje się nie tylko na zakup liter czy napisów, ale nawet na ich własnoręczną personalizację przy pomocy farby, brokatu i pozostałych materiałów plastycznych.

drewniane litery

Litery czy napisy, stojące czy na ścianę – co wybrać?

Kombinacji istnieje bardzo wiele a każda z nich może cię zainspirować do stworzenia fantastycznej aranżacji. Bez względu na to, które opcje wybierzesz, z pewnością w wyjątkowy sposób spersonalizujesz swoją domową przestrzeń, wprowadzisz do niej sporą dozę indywidualizmu, a może nawet i tajemniczości – w końcu kto powiedział, że to musi być pierwsza litera akurat twojego imienia? Może lepiej, by był to inicjał jakiegoś sekretu albo wyjątkowo silnego pragnienia? Pamiętaj, że zarówno litery jak i napisy możesz nie tylko postawić na komodzie, parapecie czy półce, ale również powiesić na ścianie lub drzwiach czy też zawiesić w każdym innym miejscu, choćby pod żyrandolem. Napisy ułożone z pojedynczych liter, ozdobione wielobarwnie w przepiękny sposób, pojawiają się już niemal nad każdym łóżeczkiem noworodka. Co więcej, istnieją tysiące okazji, dla których możesz wyszykować gustowny a zarazem zabawny napis: święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc, Walentynki, Sylwester, a nawet pierwszy dzień lata. A może szukasz niebanalnego prezentu? Drewniane litery stojące będą wyjątkowym prezentem.

drewniane litery

Stojące litery z drewna – nowy weselny trend

Ślub i weselna uroczystość to doskonała okazja, by wykorzystać drewniane litery, i to bez względu na styl, w jakim urządzamy wesele. Stojące litery drewniane – w postaci dwóch inicjałów połączonych znakiem „&” – bardzo często trafiają przed nakrycia młodej pary, w oryginalny sposób akcentując ten najważniejszy ze stolików. Cudnie prezentują się również zdjęcia ze studyjnych lub plenerowych sesji zdjęciowych z ich udziałem (to kolejny nieprzemijający trend). Nierzadko pojawia się także na weselu duży napis „LOVE” umieszczony niedaleko nowożeńców. Natomiast stojące numerki drewniane, poza aspektem czysto dekoracyjnym, mają niezwykle użyteczne zastosowanie – wskazują gościom właściwy stolik. Co ważne, te litery i napisy stanowią nie tylko dekorację, ale dożywotnią pamiątkę, którą młodzi mogą zabrać do nowego domu i umieścić w salonie czy sypialni.